December 2012


Ohlédnutí za rokem 2012

31. december 2012 at 17:46 | Katherine |  Info
Abych pravdu řekla, na rok 2012 nikdy nezapomenu. Pokládám ho totiž za ten nejlepší, který jsem doposud prožila, i když jsem jeho většinu prožila jako osmnáctiletá, kterýžto věk se mi po většinu roku vůbec nezamlouval. Doopravdy si nemyslím, že rok 2013 překoná rok 2012!
A v čem byl tenhle rok tak úžasný? Stihla jsem nasbírat kupu zkušeností - ať už dobrých nebo těch špatných. Naučila jsem se neschovávat před problémy, ale čelit jim a vnímat je jako výzvy, což je podle mě obrovská výhra a je to to nejlepší, co se mi kdy mohlo stát. Jen doufám, že mi to vydrží.
Ti z vás, kdo mě dobře znají, ví, čím jsem si tenhle rok prošla a ví, že to pro mě nebylo lehké. Ví, že jsem strávila měsíc v depresích a dalších pár měsíců mě užíraly výčitky svědomí kvůli tomu, co jsem provedla. A těmto lidem bych ráda poděkovala za to, že se mnou doslova zatřásli a řekli mi, že jsem to přehnala.
Jsem rovněž strašně ráda za to, že jsem se dokázala pustit do psaní Pachu smrti, protože abych pravdu řekla, je to podle mě zatím to nejlepší, co jsem kdy začala psát a i když mám teď spisovatelskou krizi - nejspíš proto, že jsem tak neuvěřitelně šťastná -, nepochybuji o tom, že se mi to povede dopsat. A až se mi to povede, nemůžu se dočkat, až si to přečtete!
A co bych vám popřála do nového roku? Přála bych vám, abyste ho prožili, jak nejlíp umíte. Nasbírejte zkušenosti, které vám do budoucna budou přínosné. Zažívejte skvělé chvíle a zažívejte i ty špatné, protože právě ty vám do budoucna dají nejvíc - za předpokladu, že je zvládnete takto vnímat.
V tuto chvíli vám bohužel nejsem schopna říct, jak to bude příští rok vypadat s tímto blogem, protože se to na mě navalí - maturita, příjimačky, při troše štěstí první ročník na vysoké... No, ale já upřímně doufám, že se mi povede alespoň občas mezi vás zavítat a navštívit své Affs a oblíbené stránky.
Takže - nezapomeňte si příští rok pořádně užít!
Love, Kath ♥

Návštěvnost / Attendance (24. - 30. 12. 2012)

31. december 2012 at 17:27 | Katherine |  Attendance
Pondělí/Monday: 4
Úterý/Tuesday: 9
Středa/ Wednesday: 6
Čtvrtek/ Thursday: 5
Pátek/Friday: 9
Sobota/Saturday: 5
Neděle/Sunday: 14

Celkem/Whole week: 52

Ani se mi nechce věřit, že je návštěvnost pořád nad padesátkou, když tady skoro nebývám. Jste opravdu úžasní! ♥ / I can't even believe attendance is still above fifty when I am not here so often. You are really great! ♥


Kdopak to mluví

30. december 2012 at 19:57 | Katherine |  Filmové recenze
Originální název: Look Who's Talking
Rok: 1989
Délka: 93 minut
Režisér: Amy Heckerling
Jak bych ho popsala: Mollie je svobodná třicátnice, která jednoho dne otěhotní se svým milencem. Ten je však ženatý, takže se Mollie rozhodne všem tvrdit, že šla na umělé oplodnění. Když začne rodit, narazí na pohledného taxikáře, který o ni od začátku jeví zájem.
Oficiální popis filmu najdete zde

Mickey, co se stalo o Vánocích

30. december 2012 at 19:13 | Katherine |  Filmové recenze
Originální název: Mickey's Once Upon a Christmas
Rok: 1999
Délka: 70 minut
Režisér: Bradley Raymond, Jun Falkenstein
Jak bych ho popsala: Film Mickey, co se stalo o Vánocích v sobě skrývá tři příběhy. V prvním z nich si synovci kačera Donalda přejí mít Vánoce každý den, což se jim i splní. Druhý příběh je o Goofym a jeho synovi (teď si nejsem jistá, jestli je Goofy otec nebo syn), kterému jejich soused namluví, že Santa Claus neexistuje a ještě k tomu přesně na Štědrý den. Třetí z nich je o Mickeym a Minnie, chudém páru, který je ochoten vzdát se čehokoliv, jen aby mohli obdarovat jeden druhého.
Oficiální popis filmu najdete zde

Návštěvnost / Attendance (17. - 23. 12. 2012)

24. december 2012 at 15:28 | Katherine |  Attendance
Pondělí/Monday: 3
Úterý/Tuesday: 16
Středa/ Wednesday: 9
Čtvrtek/ Thursday: 10
Pátek/Friday: 5
Sobota/Saturday: 5
Neděle/Sunday: 4

Celkem/Whole week: 52

Děkuji vám mnohokrát za návštěvu. Přeju vám všem překrásné Vánoce. Mám vás ráda! ♥ / Thank you very much for your visit. I wish you very merry Christmas. I love you ♥

Love, Kath ♥


Návštěvnost / Attendance (10. - 16. 12. 2012)

18. december 2012 at 18:31 | Katherine |  Attendance
Pondělí/Monday: 11
Úterý/Tuesday: 9
Středa/ Wednesday: 13
Čtvrtek/ Thursday: 5
Pátek/Friday: 7
Sobota/Saturday: 16
Neděle/Sunday: 19

Celkem/Whole week: 80

Opět vám mnohokrát děkuji, jste úžasní! ♥ / Thank you, very much, again. You're great! ♥


Vrchní, prchni!

16. december 2012 at 13:43 | Katherine |  Filmové recenze
Originální název: -
Rok: 1980
Délka: 85 minut
Režisér: Ladislav Smoljak
Jak bych ho popsala: Knihkupec Dalibor Vrána se ocitá ve finanční tísni - musí platit alimenty a do toho vytopí svého souseda, který po něm žádá náhradu škody. Jak z této zapeklité situace ven? Dalibor Vrána se rozhodne přivydělat si předstíráním, že je číšník - střídá restaurace a okrádá jednoho zákkazníka po druhém.
Oficiální popis filmu najdete zde

Přes noc třicítkou

16. december 2012 at 13:11 | Katherine |  Filmové recenze
Originální název: 13 Going On 30
Rok: 2004
Délka: 94 minut
Režisér: Gary Winick
Jak bych ho popsala: Jenna Rink slaví své třinácté narozeniny. Její jediné přání je stát se úspěšnou třicítkou. A to se jí splní - pomocí kouzelného přášku, který nasypal její kamarád Matt na - pro ni vlastnoručně vyrobený - dům snů. Jenna se na druhý den ráno probudí jako třicetiletá kariéristka. Postupem času si ale uvědomuje, že takový život není pro ni.
Oficiální popis filmu najdete zde

Návštěvnost / Attendance (3. - 9. 12. 2012)

10. december 2012 at 21:56 | Katherine |  Attendance
Pondělí/Monday: 10
Úterý/Tuesday: 8
Středa/ Wednesday: 9
Čtvrtek/ Thursday: 7
Pátek/Friday: 12
Sobota/Saturday: 11
Neděle/Sunday: 11

Celkem/Whole week: 68

Děkuji, to si snad ani nezasloužím! ♥ / Thank you, I don't even deserve this! ♥