Katherine

27. august 2012 at 19:18 | Katherine
Tohle by měl být takový článek ve stylu vytvořte si sami. Po roce a půl existence tohoto blogu jsem se rozhodla vytvořit článek o sobě - autorce blogu a nechám na vás, co v něm chcete mít.
Jak to bude fungovat? Pod článek mi napište otázku (ano, je to v podstatě něco jako Ask me) a já na ni do článku odpovím. Vznikne tak článek, který bude popisem mě.
Je mi jedno, na co se mě zeptáte. Nebudu vás omezovat - ptejte se na co chcete, v nejhorším případě vám neodpovím.

Jako první zde uvádím odpověď na otázku, kterou mi zanechala Nikita ještě v rubrice Ask me (ta už mém blogu nefunguje).

Hudba:
Jakou hudbu máš nejradši? Usmívající se Stačí žánr a pár nejoblíbenějších skupin či sólistů. Usmívající se
Jsem typ člověka, který není vyloženě zaměřený na jeden hudební žánr. Jinak řečeno, pokud se mi nějaká písnička líbí, tak ji poslouchám. Z toho důvodu je velmi těžké napsat jakou hudbu mám nejraději, uvedla bych pop, rock, disco, metal... ale spíš jen okrajově. Z hudebních skupin jsou mé nejoblíbenější Linkin Park, Muse a Paramore a ze sólistů pak Christina Perri, Katy Perry, Rihanna a Avril Lavigne. Nicméně, jak už jsem naznačila výše, nejsem vysazená vyloženě na jeden žánr a interpreta, takže bys v mém playlistu našla spousty dalších. Mrkající
Další, kdo se zeptal, byla Nina.

Záliby:
Jaké máš koníčky?
Myslím si, že to se dá snadno odhadnout z tohoto blogu. Už odmala ráda kreslím a dokonce i dříve jsem se pokoušela o literární tvorbu a poté, co mé přemilé dvojče odhodilo můj literární výtvor z šestky do kouta po přečtení prvních pár řádků s tím, že se to nedá číst a ať to sem radši ani nedávám, jsem byla opravdu nehorázně vděčná za to, že se lidem líbí to, co píšu teď. Jak jsem pomalu stárla, má vášeň pro kreslení se přeměnila na vášeň pro psaní. Nechápejte to špatně - pořád ráda kreslím, jen mám raději psaní.
Kromě psaní a kreslení také ráda fotím. Momentálně mám bohužel pokažený foťák, takže tahle záliba ustupuje do pozadí.
Co se týče pohybových aktivit - už od posledního dne svých čtrnáctých narozenin (asi aby se to lépe pamatovalo) cvičím Pilates. V posledním půlroce jsem přišla na chuť crossovému trenažeru a už dva roky se věnuji společenským tancům. Občas si také ráda zaplavu a na lyžáku jsem si zamilovala lyžování, kterému se nevěnuju (vleky jsou drahé). Když jsem byla mladší, chodívala jsem s taťkou na běžky. Ovšem poté, co mi vynadal, že jsem pomalá a on mrzne (Měl se více obléct!), už neběžkuju. :D
A jelikož jsem taky docela líná (jak kdy) a nechce se mi pořád jenom hýbat, ráda si čtu, dívám se na filmy a seriály a dělám grafiku.
A samozřejmě si strašně ráda někam vyrazím s přáteli, i kdyby to bylo jen přes ulici k nim domů na pokec. ♥
A i když vám to možná bude připadat divné, mám ráda i domácí práce. :)

Názory:

Jaký máš názor na Adama Lamberta?(Prostě jsem se musela zeptat Smějící se )
Co se týče Adama Lamberta - hned potom, co jsem si přečetla tuhle otázku, tak jsem si vygooglila jeho jméno, abych zjistila, jestli vůbec vím, o koho jde. Tenkrát jsem to nevěděla, ale teď jsem schopná napsat o něm alespoň tohle - mám ráda jeho písničku "Never close your eyes".

Zvířata:

Máš nějaké domácí mazlíčky? Usmívající se
Ano, mám fretku.
Dostávám se k otázkám Christine.

Divadlo:

Chodíš do divadla?
Ano. Já miluju divadlo! ♥

Četba:

Čteš ráda?
Ráda je slabé slovo. Bez knih být nemůžu! ♥

Kreslení:

Jak dlouho už kreslíš?
Moment, počítám... Takže 6 let jsem kreslila aktivně. Jeden můj výtvor se dokonce dostal i na výstavu. Teda - o jednom vím, že se tam dostal a několik dalších mé učitelky tenkrát odeslaly, ale nevím, jestli se tam dostaly nebo ne. Od té doby (2 roky), co jsem přestala chodit na výtvarku (dostala jsem na výběr mezi společenskými tanci a výtvarkou) kreslím jenom občas. Mrzí mě, že jsem se tomu přestala aktivně věnovat.

Věk:
Kolik je ti let?
Čekala jsem, kdo se zeptá jako první. Je mi 19.

Zpěv:
Zkoušelas někdy zpívat? Ve sboru nebo tak?
Už na prvním stupni jsem chodila do sboru a když v šesté třídě přestoupila na ZUŠku, začala jsem se sboru věnovat ještě více. Dokonce jsem hrála ve třech muzikálech. Sboru vděčím hlavně za to, že nemám trému před větším obecenstvem a znám divadelní prkna i jinak než z hlediště. Poté, co jsem odešla ze základky už se věnuju zpěvu jenom ve sprše a v osamocení. Mé mamce se chvíli zdálo, že vyju a když mě po roce slyšela zpívat, tak se rozplývala. Tak už nevím, co si o tom mám myslet. Za sebe ale můžu říct, že zpívat neumím. Dost o tom vypovídá i fakt, že ve druhém muzikálu, ve kterém jsem hrála, jsem jako jediná účinkující nedostala sólo.

Kino:
Na čem jsi byla naposledy v kině?
V kině jsem byla naposledy na Době ledové 4: Země v pohybu. (Pozn. Mám to průběžně upravovat?)

Příbuzenské vztahy:
Máš sourozence?
Char, jestli to čteš, nezabij mě. Mám dvě kamarádky, které jsou mi v podstatě sestrami - Char, která je jako moje mladší dvojče a Eileen (nebo chcete-li Anabell), kterou bych za svou sestru s chutí brala. Pokud je ale nepočítám, tak jsem jedináček.

Celebrity:
Jaký je tvůj oblíbený herec?
Mí dva nejoblíbenější jsou Robert Pattinson a Ian Somerhalder. A oblíbených pak mám fůru dalších. Například: Paul Wesley, Josh Holloway... No, asi ne fůru, já mám spíš oblíbené herečky.
Jaká celebrita je ti nejméně sympatická?
Absolutně nemůžu vystát pohled na Rona Perlmana, Julii Stiles, Miro Šmajdu, Karla Gotta, Genzera a Suchánka, Vlastu Horvátha, Petra Bendeho a i když to jako fanynka Twilight ságy nerada přiznávám, nemám v lásce Taylora Lautnera.
Jaká nejvíce?
Nejvíce sympatické celebrity jsou mi - kromě zmiňovaných dvou oblíbených herců - Nina Dobrev, Kristen Stewart a Nikki Reed.

Jídlo:
Máš ráda čokoládu?
Miluju čokoládu, nejraději mám hořkou.

Zdravotní stav:
Jsi na něco alergická?
Jsem alergická na břízovité a paradoxně na mou oblíbenou potravinu - čokoládu. Pokud by vás to zajímalo, tak ji jím, ale musím si dávat pozor na značku a na druh, protože mi alergické reakce způsobují jenom některé. Vlastně většina, ale dá se s tím žít.

Květiny:
Máš ráda květiny?
Miluju květiny! ♥

Dárky:
Jaký je dle tebe nejlepší dárek, který jsi kdy dostala? (k Vánocům, k narozeninám, to je jedno)
Zatím největší šok mi způsobil notebook pod stromkem v roce 2009. Tehdy jsem málem dostala infarkt. Sama ale velmi oceňuji jakýkoliv nápaditý dárek. Jednou jsem svému dědovi dala záložku do knihy a obalila jsem ji asi tak šesti vrstvami balícího papíru. Jeho oslava byla prosycena smíchem. Myslím si, že tenkrát i ti největší suchaři v rodině ocenili mou originalitu.
A teď je na řadě otázka od Ivuše.

Vzdělání:
Na jakou školu chodíš? Usmívající se
Chodím na zdrávku.
-A se zeptala na
Vztahy, emoce:
Jsi zamilovaná?
Snad si teď nenaběhnu, ale ne, nejsem. Nedávno jsem zjistila, že bez zamilovanosti je člověku líp. Znám sice někoho, kdo se mnou v tomhle ohledu nesouhlasí, ale to už není moje starost. Kdo ví, třeba téhle otázce a odpovědi dám jednou UPDATE, ve kterém budu tvrdit, jak jsem byla hloupá, když jsem si tohle myslela...
UPDATE 6. 1. 2013 >> Upravena otázka od Niny týkající se Adama Lamberta
>> Věk změněn na 19.
>> Přidala jsem Nikki Reed mezi oblíbené herečky. Nechápu, jak jsem na ni tenkrát mohla zapomenout!
 

1 person judged this article.

Comments

1 Nina Nina | Web | 27. august 2012 at 19:41 | React

To je skvělý nápad,s tou hudbou to mám taky asi nějak tak,jen bych tam ještě něco přidala :D
Jaké máš koníčky?
Jaký máš názor na Adama Lamberta?(Prostě jsem se musela zeptat :D )
Máš nějaké domácí mazlíčky? :-)

2 Ange de la musique (Christine) Ange de la musique (Christine) | Web | 27. august 2012 at 19:47 | React

Chodíš do divadla?
Čteš ráda?
Jak dlouho už kreslíš?
Kolik je ti let?
Zkoušelas někdy zpívat? Ve sboru nebo tak?
Na čem jsi byla naposledy v kině?
Máš sourozence?
Jaký je tvůj oblíbený herec?
Jaká celebrita je ti nejméně sympatická?
Jaká nejvíce?
Máš ráda čokoládu?
Jsi na něco alergická?
Máš ráda květiny?
Jaký je dle tebe nejlepší dárek, který jsi kdy dostala? (k Vánocům, k narozeninám, to je jedno)

3 Ivuše Ivuše | Email | Web | 28. august 2012 at 18:51 | React

Na jakou školu chodíš? :-)

4 -A -A | 1. february 2013 at 21:37 | React

Jsi zamilovaná?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama